БЛОГ АРХИВ |
---|
«« |
март 2024 |
»» |
|
|
|
НОВИНИ 16:18 |
|
Конкурс за рисунка „Берковица през зимата“ |
Вчера писахме накратко за организирания от Второ училище конкурс за детска рисунка. Ето и подробности за участниците и класирането:
Първото издание на конкурса е по идея на Второ основно училище „Христо Смирненски“ - Берковица и ще се провежда и занапред в дните преди Коледа.
Жури в състав: Христо Михайлов, Валентин Герасимов, Методи Шейнов, Ани Рангелова и Валентин Пешков, награди участниците в две възрастови групи I – IV клас и V – VIII клас.
Интересът към конкурса беше много голям, а рисунките са подредени в детски център „Камбанка“.
Ето и наградените във възрастова група I – IV клас:
I място - Дилянка Анатолиева Йоцова от 2. ОУ „Христо Смирненски“ – 4.а клас и Елена Ивайлова от 1. ОУ „Никола Й. Вапцаров“ – 4.б клас.
II място - Доброслав Станиславов Петров и Александрия Константинова Русимова от 2. ОУ „Христо Смирненски“ – 4.а клас.
III място - Габриела Людмилова Борисова от ОУ „Георги С. Раковски“с. Бързия – 3. клас и Нанси Арсенова Михова от 3. ОУ „Иван Вазов“ – 4.б клас.
Във възрастова група V – VIII клас:
I място – Деница Каменова от 2. ОУ „Христо Смирненски“ – 7.а клас и Васил Андонов от 1. ОУ „Никола Й. Вапцаров“ – 7.а клас.
II място – Юлиана Алексиева от 3. ОУ „Иван Вазов“ – 7.б клас и Светлозар Велков от 2. ОУ „Христо Смирненски“ – 5.б клас.
III място – Цвета Григориева – от 3. ОУ „Иван Вазов“ – 6. клас и Пресияна Вълкова от 1. ОУ „Никола Й. Вапцаров“ – 5. клас.
Поощрителни награди получават:
Анита Пъкова - 1. ОУ „Никола Й. Вапцаров“
Иванджелин Младенова - 3. ОУ „Иван Вазов“
Анна-Мария Герасимова - 2. ОУ „Христо Смирненски“
Стефани Герасимова - 1. ОУ „Никола Й. Вапцаров“
Ивета Димова - 3. ОУ „Иван Вазов“
Христа Юлиянова - 2. ОУ „Христо Смирненски“
Симона Здравкова - 1. ОУ „Никола Й. Вапцаров“
Стефани Николова - 3. ОУ „Иван Вазов“
Димитър Мирославов - 2. ОУ „Христо Смирненски“
Никол Генова - 3. ОУ „Иван Вазов“
Цветелина Руменова - 3. ОУ „Иван Вазов“
Габриела Евалин - 2. ОУ „Христо Смирненски“
Борислав Яврийски - 3. ОУ „Иван Вазов“
Елица Горелска - 1. ОУ „Никола Й. Вапцаров“
Станимир Асенов - 2. ОУ „Христо Смирненски“
Мария-Антоанета Рангелова - 3. ОУ „Иван Вазов“
Кристиян Иванов - 1. ОУ „Никола Й. Вапцаров“
Инна Найденова - 2. ОУ „Христо Смирненски“
Силвана Трифонова - ОУ „Георги С. Раковски“ - Бързия
Иван Иванов - 3. ОУ „Иван Вазов“
Яна Янкова - 2. ОУ „Христо Смирненски“
Теодора Гълъбова - 2. ОУ „Христо Смирненски“
Наградените картини ще бъдат включени в календар, който ще бъде подарен на участниците.
Благодарим на всички за участието в конкурса!
Весели празници!
|
22 Декември 11, 16:18
|
|